سلام
از اينكه در حال بازديد از وب سايت گاردنیا هستيد بسيار خرسند هستيم.خريد اينترنتى در زندگى هاى پر مشغله امروز بسيار كار گشا و منطقى است ما در كاتليا تلاش داريم تا به بهترين شكل براى شما تجربه خريدى دلچسب و رضايت بخش ايجاد كنيم.
حساب كاربرى مصرف كننده گاردنیا
نام كاربرى شما، شماره تلفن همراهتان بوده و رمز ورودتان يك كد ٤ رقمى است كه از طريق سامانه اس ام اس گاردنیا براى شما ارسال ميشود و ميتوانيد به اطلاعات اكانت تان دسترسى داشته باشيد.
نوع ارسال محصول به شما

 • در تهران سفارش هاى شما از ٤ تا ٦ روز كارى پس از ثبت نهايى ،تحويل پست داده ميشود.
 • شهرستان ها، سفارش هاى شما از ٥ تا ٧ روز كارى پس از ثبت نهايى ،تحويل پست داده ميشود.
 • ارسال به تمام نقاط ايران با پست پيشتاز هزينه ارسال ١٠ هزار تومان
 • در صورت نیاز به ارسال فوری برای مناطق 22 گانه تهران میتوانید از گزینه پیک در قسمت پرداخت استفاده کنید. در ضمن ارسال با پیک 24 ساعت بعد از ثبت سفارش در ساعت 9 صبح الی 18 عصر انجام میگردد.
  شما هميشه ميتوانيد با تماس با مشاورين فروش ما با شماره 09206918382 وضعيت بسته پستى خود را پيگيرى كنيد.

  مرجوع كردن و امكان تعويض كالا

  آسودگى خاطر و رضايت مشترى همواره جز الويت هاى گاردنیا ميباشد به همين دليل براى سهولت در انتخاب مشترى تا ٢٤ ساعت بعد از دريافت بسته پستى امكان تعويض و مرجوع كردن محصولات گاردنیا ميتوانيد اقدام كنيد.
  براى باز پس فرستادن گاردنیا كافيست به صورت پست سفارشى به روش پيش كرايه محصول را به دفتر مركزى گاردنیا ارسال كنيد.براى دريافت جزئيات ارسال به شماره 09206918382 تماس بگيريد.

متاسفانه امكان تعويض يا مرجوعى كالاهايى كه شرايط زير را دارا باشند نخواهيم داشت زيرا تمام محصولات قبل از ارسال در مرحله كنترل كيفيت چك ميشوند.

 • محصولاتى كه به هر شكل استفاده شده تشخيص داده شوند.
 • محصولاتى نخ كش،كثيف،چروك،بوى عطر يا هر گونه آسيبى نسبت به وضعيت اوليه شان داشته باشند.
 • محصولاتى كه در حراج يا ارسال رايگان خريد شده باشند.
  مالكيت و حق انتشار
  كليه فعايت ها، كالاها و خدمات فروشگاه اينترنتى گاردنیا بر حسب مورد اينترنتى از مراجعه مربوط مى باشد و فعاليت هاى اين سايت تابع قوانين و مقرارات جمهورى اسلامى ايران مى باشد.
  حق انتشار كليه طراحى ها و نشانه هاى تجارى ثبت شده و ثبت نشده كه در اين وبسايت استفاده شده متعلق به گاردنیا بوده و هرگونه الگو بردارى، كپى بردارى يا انتشارات به هر شكل به صورت كامل يا جزئى از طريق هر كانالى ممنوع و غير اخلاقى بوده و پيگرد قانونى همراه دارد.